יום אחד בשנה

והשנה אפילו פעמיים ביום. כל שנה ביום הזה, אני לא מבינה איך גופי תקוע בתל אביב המיוזעת, ונפשי ובעיקר דימיוני נמצאים בפריז. דווקא היום, כי זה היום ששאנל מציגים את תצוגת הקוטור שלהם.
זה באמת לא חלום גדול מדי, לחלום להיות בתצוגה הזאת, ולגמרי אפשרי להגשמה, אבל זה עדיין לא קרה. במקום להיות שם, כל קיץ ביום הזה אני מרפרשת למוות את אתרי האופנה ואת הטוויטר שלי, ומחכה שהעיתונאים והעורכים יצלמו ויעלו תמונות ישר לטוויטר (כן, יש שם הרבה יותר מבאינסגרם) וידווחו לי הישר מהשורה הראשונה.
ובשעה שאחר כך, יעלו כבר תמונות רשמיות לכל האתרים, ואני אדפדף בהן שוב ושוב ואלמד כל לוק בעל פה, ואדמיין שהייתי שם.
יום יבוא וזה יקרה.

Alber-Elbaz-Lancome-Story

השנה, הדימיון שלי יעבוד פעמיים ביום הזה, פעמיים בפריז. באחת עשרה בלילה תושק במסיבה גדולה וצרפתית להפליא הקולקציה של לנקום, אותה עיצב אלבר אלבז, המעצב הדגול של המותג לאנוון. הקולקציה המקסימה הזאת, שעבורה עיצב אלבז לא רק את המוצרים אלא גם את האריזות הנפלאות, תגיע לארץ ממש בקרוב. בחו"ל היא כבר נמכרת, איך לא, ובסוף השבוע שעבר המלצתי לחברה ניו-יורקית בטוויטר על מוצר ניקוי של קליניק, והיא שלחה לי תמונה מספורה של עגלת הקניות שלה, עם כמה מוצרים מהקולקציה. ככה אומרים תודה על ההמלצה? זה יפה ככה?
אז ככה נראית המסקרה, וככה נראות הצלליות, והריסים המלאכותיות המתוקות האלה, והדבר הכי משמח מבחינתי הוא שבקולקציה הזאת יש גרסה חדשה למסקרה שהשתמשתי בה הכי הרבה בחיים ועדיין משתמשת בה, למרות שכבר דיי קשה להשיג אותה בחנויות, זאת.

Lancome2-copy

החשש היחיד שלי לגבי הקולקציה הזאת, הוא שלא אשתמש בשום דבר כי לא ארצה להרוס את היופי, וארצה לשמור את כל המוצרים כמזכרת לנצח.
ככה אני אוהבת את אלבר אלבז, וככה אני חולמת שהערב אהיה שם, בפריז, לחגוג את הקולקציה המתוקה הזאת.

big33
הקולאז' הראשון (ובין היחידים, יש להודות) שיצרתי בשיא עקמומיותי עבור הבלוג הזה, היה לשמע הידיעה על יציאת הקולקציה. למרות המבוכה, אתגבר ואעלה אותו שוב לכאן, לכבוד המאורע:

Fotor050293340

כל האיורים בפוסט הזה הם מאיורי הקולקציה, אותם צייר אלבר אלבז לכבודה. כולם מופיעים בווידאו המתוק הזה שלנקום יצרו יחד איתו :-)

לבי בפריז, ואנוכי בתל אביב. סה לה וי.

הילה אוחיון

סטייליסימה

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.