מדריך מוצרי החובה לקיץ 2015 – חלק א׳

זהו, אפשר להגיד שזה רשמי: הקיץ כאן, והגיע הזמן לפתוח ארונות ומגירות ולהתאים את הכל מחדש למזג האוויר החדש. מה זה הכל? יכול מאוד להיות, שקרם הלחות כבר כבד מדי ולא יתאים ללחות שעומדת להגיע ובגדול. יכול להיות, שההגנה מהשמש בקרם הלחות לא מספיק (טוב, לא יכול להיות, בטוח) גבוהה לקיץ הישראלי, והגיע הזמן להחליף. יכול גם להיות, שהמלתחה דורשת עדכון והתאמה, ועוד כל מיני יכול-להיות למיניהם. אני מנסה לעשות סדר, בשבילכן ובשבילי, בחלקים, כדי שכולנו נהיה מוכנות לעומד להתרחש ולהתחמם פה ממש בימים הקרובים.

אני מנצלת את ההנחות והמבצעים, ובעיקר את המשלוחים בחינם בחודש מאי שלא נשאר ממנו עוד הרבה כדי לפרסם את המדריך שלי לקיץ הזה. אז איך עושים את זה מבחינת ביוטי ואופנה, אתן שואלות? אז ככה –

לניקוי הפנים:

1. סבון פנים של דרמלוג׳יקה, Special Cleansing Gel. כי ממש קצת ממנו (נגיד, חומר בגודל חצי שקל על כף היד) מספיק כדי להסיר מייקאפ (גם עמיד ביותר), איפור עיניים (למעט מסקרה), סומק ואת כל הליפסטיק. וכי אפשר להשתמש בו במקלחת בזמן שהמסיכה על השיער עושה את עבודתה, וכי הוא לא מגרה את העור, לא מייבש ובקיצור – מושלם.
להשיג בלחיצה על התמונה שלו, והמשלוח לארץ בחינם עד סוף מאי:

Special Cleansing Gel ????????? ?'? ????? ?????? ???? 250ml/8.4oz

2. מסיר איפור לעיניים ולשפתיים, של גרלן. כי הוא אמנם דו-פאזי, אבל הוא היחיד שלא משאיר ים של שומן על העור ומספיקה טיפה ממש קטנה להסיר איילינר עמיד במים ומסקרה באלפי שכבות. חסכוני, נעים ומדויק.

להשיג בלחיצה על התמונה שלו, והמשלוח לארץ בחינם עד סוף מאי:

Secret De Purete Biphase Eye & Lip MakeUp Remover (Smoothes & Soothes) ???? ???? ????? ??????? ??????? Secret De Purete [????? ?????] 125ml/4.2ozSuper Aqua-Lotion Replumping Toner ???? Super Aqua-Lotion Replumping ???? 150ml/5oz

3. מי פנים של גרלן, כי הם עדינים אך יעילים, ולא מדובר בעוד מים אלכוהוליים שמגרים את העור ומאיימים למחוק מהם את תווי הפנים. את האפקט מרגישים מיד. טיפ: הם משמשים גם כמרענן מצוין לפנים עייפות. שתי טיפות במרכז כפות הידיים ולהניח בלחיצות עדינות על הפנים, לא למרוח. העור מתאושש מיד. להשיג בלחיצה על התמונה, והמשלוח לארץ בחינם עד סוף מאי:

4. סרום, של קלרינס. כי טרם נמצא אחד טוב ממנו, והאמת? אני גם לא מחפשת. הוא עושה הכל: יש בו קומפלקס אדיר של כל מה שצריך כדי שהעור ייראה וירגיש מושלם, בלי להכביד עליו ועם היכולת להיות שכבה נפלאה לפני קרם לחות, קרם הגנה ו/או איפור. את השינוי מרגישים בשימוש הראשון, אפילו בניסוי על כף היד, והוא עובד. אני לא רוצה יותר. להשיג בלחיצה על התמונה, והמשלוח לארץ בחינם עד סוף מאי:

Double Serum Complete Age Control Concentrate ?????? Double Serum Complete Age Control Concentrate 30ml/1oz

5. קרם לחות, של סיסלי. All Day All Year הוא תענוג יקר מאוד, גם בשיא ההנחות, אז למי שיכולה – מדובר בקרם פינוק, ששומר על העור מכל משמר, כמו על תינוק: לחות נפלאה מלאה בצמחים בוטניים חיוניים, הגנה מנזקי הסביבה ומהשמש, מזיהומים וממה לא. ליטוף אחד ארוך.
להשיג בלחיצה על התמונה, והמשלוח לארץ בחינם עד סוף מאי:

All Day All Year ????? All Day All Year 50ml/1.7oz

ולאופציה הזולה יותר: קרם לחות של בובי בראון, שאני אוהבת מאוד ומאפרים אוהבים אפילו יותר, כי הוא בסיס נפלא לכל איפור ובכלל, סופר מטפח.
להשיג בלחיצה על התמונה, והמשלוח לארץ בחינם עד סוף מאי:

Vitamin Enriched Face Base ???? ????? ???? ????? ????? ?????????. 50ml/1.7oz

6. קרם הגנה לפנים, של קלרינס. גם אותו אני לא מחליפה. הוא דקיק, שקוף, לא שומני, נספג בשניות ומחזיק מעמד לשעות ארוכות. 40 SPF. בימים חמים, אני משתמשת ישירות בו מעל הסרום, ומוותרת על קרם לחות. הוא מספיק מטפח, כמו כל מוצרי קלרינס. להשיג בלחיצה על התמונה, והמשלוח לארץ בחינם עד סוף מאי:

UV Plus HP Day Screen High Protection SPF 40 UVA-UVB/PA+++/Oil-Free (Transparent) ?????? ???? ????? ???? ????? SPF40 UVA-UVB+++ \ ???? ???? [????] 30ml/1oz

איפור –

1. מייקאפ של אסתי לאודר, Double Wear. כי עוד לא המציאו טוב ממנו, וזה בסדר גמור. עוד לא המציאו אחד שנשאר על הפנים בדיוק כמו שהנחתי אותו בשבע בבוקר גם בעשר בלילה. ולא צריך לפדר/לבדוק/להוסיף/וואטאבר. אז רק אותו. והוא עמיד ביולי-אוגוסט ב-70% לחות. מנצח!
להשיג בלחיצה על התמונה, והמשלוח לארץ בחינם עד סוף מאי:

Double Wear Stay In Place Makeup SPF 10 - No. 16 Ecru ???? ????? ?????? ???? ?????? ???? SPF10- . 16 Ecru 30ml/1oz

2. מסקרה לגבות עם גוון של בובי בראון. המברשת בגודל הקטן ביותר כך שלא תצאי מהקווים הטבעיים של הגבות שלך, הגוונים מדויקים וחוסכים בשלב הצצלית/עפרון למילוי, והגבות יישארו במקום שתגידי להם להישאר בו עד שתסירי.
להשיג בלחיצה על התמונה, והמשלוח לארץ בחינם עד סוף מאי:

Natural Brow Shaper & Hair Touch Up - #06 Rich Brown ???? ????? ???'-?? ?????? ????? - #06 Rich Brown 4.2ml/0.14oz

3. סומק של דיור, כי הוא בגוון הכי שמח ועמיד שראיתי העונה, וכי אני חושבת (לטעמי) שברונזרים בקיץ על עור בהיר זה רע. להשיג בלחיצה על התמונה, והמשלוח לארץ בחינם עד סוף מאי:

Rosy Glow Healthy Glow Awakening Blush - # 001 Petal ???????? ???? Rosy Glow Healthy Glow Awakening ????- # 001 Petal 7.5g/0.26oz

4. ליפסטיק לערב בגוון האדום המושלם, של שאנל. לצבע קוראים גבריאל, ומספרו 19. באמת באמת שאין אדום יפה מזה. להשיג בלחיצה על התמונה, והמשלוח לארץ בחינם עד סוף מאי:

Rouge Coco Hydrating Creme Lip Colour - # 19 Gabrielle ???? Rouge Coco ??? ??? ??????? ????? ???? - # 19 Gabrielle 3.5g/0.12oz

5. ליפגלוס לשעות היום, של גרלן. הגוון טבעי, הברק נפלא, התחושה על השפתיים מושלמת. זה כל מה שצריך. מספר הצבע האהוב עלי הוא 440: ורדרד שקוף טבעי. להשיג בלחיצה על התמונה, והמשלוח לארץ בחינם עד סוף מאי:

Gloss D'enfer Maxi Shine Intense Colour & Shine Lip Gloss - # 440 Coral Wizz ???? Gloss D'enfer Maxi Shine ??? ?????? ???? ???? ???????- # 440 Coral Wizz 7.5ml/

לשיער – כדאי כאן להבין מראש שכל המלצות השיער שלי יהיו של קרסטס. אין טובים מהם, או שטרם ניסיתי. מכיוון שאני מוחלקת קרטין נלהבת, אמליץ על מוצרי שיער ללא מלחים למוחלקות קרטין ועל רגילים לשיער שלא הוחלק. בקיץ אוותר על הקרטין לטובת הים והבריכה, ששניהם אסורים למוחלקות, ואחזור אל הקרטין בסתיו. אז הנה המומלצים שלי:

1. שמפו לשיער שעבר החלקת קרטין, ללא מלחים, של קרסטס. להשיג בלחיצה על התמונה, והמשלוח לארץ בחינם עד סוף מאי:

Discipline Bain Fluidealiste Smooth-In-Motion Sulfate Free Shampoo (For Unruly Over-Processed Hair) ????? Discipline Bain Fluidealiste Smooth-In-Motion Sulfate

2. שמפו לכל סוגי השיער, עשיר בלחות מדהימה ועם ריח מגן עדן, של קרסטס. להשיג בלחיצה על התמונה, והמשלוח לארץ בחינם עד סוף מאי:

Elixir Ultime Oleo-Complexe Sublime Cleansing Oil Shampoo (For All Hair Types) ????? Elixir Ultime ???? ?????? ??? ??????? ?? ??????? ????? (???? ???? ?????) 25

3. מסיכה לשיער שהוחלק בקרטין, קרסטס. להשיג בלחיצה על התמונה, והמשלוח לארץ בחינם עד סוף מאי:

Discipline Maskeratine Smooth-in-Motion Masque - High Concentration (For Unruly Rebellious Hair) ????? Discipline Maskeratine Smooth-in-Motion ???? ??????- ???

4. שמן-קרם של קרסטס שמחליק ומבריק את השיער, ומשמש אותי כשאין לי זמן למסיכה ורק חייבת לחפוף ולעוף, אבל חייבת שהשיער ירוכך קצת. לכל סוגי השיער, של קרסטס. להשיג בלחיצה על התמונה, והמשלוח לארץ בחינם עד סוף מאי:

Elixir Ultime Beautifying Oil Cream (For All Hair Types) ????? Elixir Ultime Beautifying Oil Cream ??? ??? ?????? ????? (???? ?? ???? ?????) 150ml/5oz

5. וה-מוצר, שאם הוא חס וחלילה ייעלם מהמדפים אני אבכה חזק, אבל ממש – הסרום-שמן לשיער של קרסטס, ששתי טיפות ממנו שוות למרכך נפלא, בושם נפלא ומוריד נפח לא הכרחי מופלא. לא יכולה בלעדיו. לכל סוגי השיער.
להשיג בלחיצה על התמונה, והמשלוח לארץ בחינם עד סוף מאי:

Elixir Ultime Oleo-Complexe Versatile Beautifying Oil (For All Hair Types) ????? ??? [??? ???? ?????]Elixir Ultime Oleo-Complexe Versatile Beautifying 125ml/4.

לפני שאני ממשיכה לחלק ב׳ – אם יש לכן שאלות לגבי הקטגוריות שכתבתי עליהן כאן לקיץ הקרוב, או בקשות להמלצות ספציפיות, זה הזמן :) כאן בתגובות או בעמוד הפייסבוק של סטייליסימה, הכל הולך.

:-)

הילה אוחיון

סטייליסימה.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

21 תגובות בנושא “מדריך מוצרי החובה לקיץ 2015 – חלק א׳”

 1. הי הילה! יש לי כמה שאלות☺
  הסומק של דיור מגיע בגוון אחד?
  איך העמידות של הגלוס?
  השמן של קרסטס שונה משמעותית מזה של לוראל? קניתי את הלוראל אבל אני לא מסתדרת איתו… השאלה אם הקרסטס טוב משמעותית..
  השמן קרם-טוב גם לתלתלים או יותר מתאים לשער מוחלק?
  זהו לבנתיים! קוראת אותך בהנאה גדולה!!
  תודה!

  1. הנה:
   בקולקציה הזאת – כן, אבל יש גם אחרין
   יחסית עמיד לאחרים, אבל טרם הומצא גלוס שהוא עמיד כמו ליפסטיק. אז מחדשים :)
   לחלוטין כן
   לכל סוגי השיער, הוא נפלא
   בשמחה :-)

 2. בתור אחת עם עור בהיר… מה באמת לעשות עם עניין הברונזר בקיץ? הסומק מקסים של דיור, סגול לי מדיי, אבל יחד עם זאת אני חייבת משהו לפנים חיוורות, ושיסתדר טוב עם עיניים שמאופרות עם גוונים חומים… יש לך הצעה?

  1. מבחינתי ועבורי (בהירה מאוד מאוד) יש רק ברונזר אחד שבאמת מתאים לי, ואני איתו שנים כי הוא גם נשאר שנים! פשוט מסרב להיגמר. הוא נהדר ומשתלב נפלא עם הגוון הבהיר הטבעי של העור. על המחיר הזול גם ככה, יש היום עוד 18% הנחה, והמשלוח בחינם! בלינק הזה: http://bit.ly/1Fbf0NA. תהני!

 3. היי,
  אחלה פוסט..
  רציתי לשאול לגבי הסבון פנים של דרמלוג'יקה, האם כדאי לרכוש אותו באינטרנט (בגלל המחיר הזול יחסית) או אצל קוסמטיקאית שמשווקת את המוצרים של החברה?
  כדי לא לקבל מוצר מיוזף או פג תוקף.
  האם יש לך התנסות בנושא? מה את ממליצה?
  תודה.

  1. זה יום המזל שלך :) האתר שאני תמיד קונה ממנו דרמלוג׳יקה (בריטי, הכי אמין שיש, לא נכוויתי ממנו מעולם והמשלוחים תמיד חינם) במבצע היום. אם תכניסי את הקוד LFNEW ברכישה מכאן, תזכי לעוד 15% הנחה. שווה, לא? פה: http://tidd.ly/b8a0500c

   1. מחפשת מכנס לבן יפה,(לא סקיני..)
    בפייסבוק את לובשת אחד כזה
    אפשר הצעות היכן ניתן לרכישה
    תודה

    1. האמת שיש לי כמה (אני לובשת המון לבן), יכולה להגיב על התמונה הספציפית שאהבת כדי שאוכל לדעת בדיוק איזה? תודה

 4. תודה :)
  רק עכשיו ראיתי וזה כבר אזל מהמלאי אבל אני אחכה שזה יחזור שוב ואזמין מהם.

  1. הבוקר רכשתי את הגדול כי הוא במחיר מעולה, ממליצה לך גם (מקבלים גם מתנה מדרמלוג'יקה). לעוד 10% הנחה השתמשי בקוד LFNEW והנה הוא בלינק הזה http://tidd.ly/26269087

 5. ניסיתי להזין את הקוד אך מופיעה שגיאה :

  Unfortunately the discount code you have used is not applicable to the contents of your basket

  את יודעת מה זה אומר ?

  תודה :))

 6. היי הילה ,
  רציתי לדעת אם את מכירה מסכה ושמן של קרסטס ?(ללא מלחים)
  השיער שלי עבר החלקה ואני מאוד רוצה לנסות את המוצרים שלהם.
  אשמח לתגובה ממך.

   1. היי הילה
    ושמן של אותה חברה את מכירה ויכולה להמליץ (ללא מלחים)
    אשמח לקבל חוות דעת על שמן /סרום.
    תודה רבה

 7. היי הילה השמן של קרסטס שפרסמת הוא גם מתאים לשיער שעבר החלקה ?אם לא יש שמן שאת ממליצה מהסוג שלהם .
  תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.