שלושה טיפולי פנים מסקרנים, ועוד אחד

ראשית, כמה מילים על הפוסט האחרון: כולו נכתב בהומור, ובהומור עצמי לחלוטין. אני בעצמי הייתי והנני לפעמים כל אחת מהטעויות האלה, וזה מאוד מצחיק אותי לראות את הטעויות האלה גם אצל חברותיי ונשים רבות שסביבי. ככה אנחנו, מצחיקות ולא מושלמות, וכיף לנו. הערה זאת נועדה למי שלקחה את הפוסט באופן אישי או רציני מדי :-)

ולטיפולי פנים:

Royalty-free (RF) Clipart Illustration of a Woman Applying A Pin

אני מתיימרת להיות אחת שעושה זאת בקביעות ובהקפדה, אך אני מודה: זה לא קורה הרבה. אני הולכת לטיפולי פנים בעיקר בחופשות בבתי מלון, ושם כבר לא אכפת לי מי מטפל ובאיזה מוצרים משתמשים, העיקר שיטפלו בי, אחרת זה פשוט לא יקרה. אבל – אני כן מקפידה לטפל בפנים בבית, לפחות פעם בשבוע, באופן יסודי, ועל איך ומה אספר כאן בהמשך הפוסט. עד אז, ריכזתי שלושה טיפולי פנים לא שגרתיים, שיצא לי להתנסות בהם לאחרונה. כל אחד מהם שונה ונפלא בדרכו שלו, ויתאים לסוגים שונים של אישיות ואופי. כל אחת מחפשת בטיפול הפנים שלה משהו אחר: האחת מבקשת ניקוי אינטנסיבי, האחרת מבקשת פינוק ורגיעה, ואחרת תבקש משהו מזין ומלחח. יש אינספור אפשרויות לטיפולים היום, כאן ובארץ, ואני מאמינה שכל אחת יכולה להתחבר לסוג מסוים של טיפול, אם מבחינת התקציב, הרצון ומה שמתאים לה.

1. הרוחני והאורגני. זה שכשיוצאים ממנו מתקשים לדבר, הכל רגוע מאוד כמו אחרי מסאז' ארוך או ציפה במים כמה שעות. טיפול כזה לא עושים באמצע היום או סתם כך. עושים אותה בחופשה, במקום שלא יוצאים ממנו לקרוע את רחבת הריקודים בערב או לשתות עד שיכרות. ההיפך. עושים טיפול כזה בחוות בריאות או בספא, עם עדיפות למצפה הימים. הטיפול הלימפתי של ד"ר האושקה הוא כזה בדיוק. הוא מתחיל בכלל בקצוות הגוף, עם משיחת שמנים על הידיים והרגליים, בעדינות ובנעימות מלטפת. הוא ממשיך במוצרים של ד"ר האושקה, שאני מוכנה להישבע בכל אחד ואחד מהם, כי מאז אותו הטיפול אני רוכשת עוד ועוד מהם. הטיפול הזה כל כך מלטף, שחלקו נעשה בעזרת מברשות מיוחדות שמיועדות להחדיר את החומרים קצת אחרת. אין הוצאת שחורים מכאיבה, אין הצקות. רק קרמים, שמנים ומסיכות. הייתי עושה כל יום אחד כזה, אם יכולתי.
הטיפולים של ד"ר האושקה חדשים בארץ, ואפשר לעשות אותם בנקודות המצוינות באתר, כאן. טיפול של שעה יעלה 350 ש"ח, טיפול של שעתיים יעלה 600 ש"ח.

Dr. Hauschka Skin Care; Dr. Hauschka Kosmetik

במסגרת תוספות ד"ר האושקה החדשות שלי למוצרים הקבועים שאני משתמשת בהם, גיליתי את המוצר הזה. מדובר בשמן מור ולבנדר, במרקם תחליבי, שנותן לי בוסט רציני של לחות לעור. לסובלות מיובש, אני ממליצה בחום על הקרם-שמן הזה. עדיין אי אפשר להשיג אותו בארץ, אבל אפשר לקנות אותו ברשת.

2. המחבק והאוהב. כזה שהרגשת שאמא שלך או דמות אהובה אחרת הקדישה אך ורק לך זמן ללטף לך את הראש ליד הטלוויזיה או כשאת ישנה. ככה הרגשתי ממש מההתחלה בטיפול פנים של ג'רנטיק – רוזט, בעלת המותג בארץ, הזכירה לי אמא חמה ואוהבת, דואגת ואכפתית ברמות שרק אמא יכולה להרגיש. התורה של ג'רנטיק כולה בנויה על הזנת הגוף דרך העור. בעיות רפואיות, כאבים, חוסרים של ויטמינים ומינרלים וכו', בעיני ג'רנטיק, נראים כולם על העור שלנו, שמאפשר גישה אל כל אחת ואחת מהבעיות הפיזיות שלנו על מנת לטפל בהן ולשפר אותן. הטיפול מתחיל בנשימות עמוקות אל מול שמן מרגיע, אותו מטפטפת המטפלת אל פנים כף היד של המטופלת. כבר מהרגע הראשון מרגישים רגיעה פנימית אמיתית ומפנקת. אחרי הטיפול האורך שעה, במסגרתו שוב, לא מציקים לעור ולא מוציאים שחורים וכו', אלא בעיקר עוסקים בהזנת העור בחומרים החשובים לו, יוצאים עם שילוב מיוחד של עור קורן אבל מאוד רגוע, נקי מאוד ומאוד מפונק. המוצרים של ג'רנטיק מדהימים לא פחות, ומותאמים באופן אישי לכל מטופלת והצרכים שלה. אני יצאתי משם עם ארבעה מוצרים: חלב פנים ומסיר איפור שנקרא Glyco, שהוא מאוד נעים ומסיר איפור בצורה מושלמת, מאוד ממכר. 200 מ"ל עולים 217 ש"ח; מי פנים Fibro, המשלימים את תהליך הניקוי של חלב הפנים, מאוד מרגיעים לעור ואין בהם אלכוהול. 200 מ"ל עולים גם כן 217 ש"ח, ומשניהם צריך מעט מאוד, מה שמבטיח קנייה חסכונית במקרה הזה; קרם לחות שהוא קרם משקם, Ger Oxy, שהוא קרם עשיר שנותן המון לחות ומאזן את העור, והריח שלו מקסים. הוא עולה 596 ש"ח, והמוצר האהוב עלי במיוחד הוא קרם הגוף, שהוא בעצם קרם מסז' ונקרא Creme De Massage – כששאלתי את רוזט מה יש בו ולמה הוא מיוחד כל כך, היא אמרה בפשטות – "יש בו את כל מה שהגוף שלך צריך". אני ממליצה להשתמש בו לפני השינה, כי הוא מזכיר לי את הטיפול שרוזט עשתה לי – הוא לא מבושם מדי, הוא רך ונעים, ומשרה אווירה של רגיעה מוחלטת, כמו חיבוק :-) הוא עולה 686 ש"ח. הטיפול בג'רנטיק הוא טיפול אישי שמותאם ספציפית לכל לקוחה, אחרי שאלון מלא בעל פה שנערך עם המטפלת, שבודקת וחוקרת על כל פינה בגוף. מומלץ בחום. את הטיפולים והמוצרים של ג'רנטיק אפשר להשיג במרכזים שלהם, המפורטים באתר, כאן.

photo

3. היוקרתי והמתקדם. דווקא כן לעשות כזה באמצע היום, באמצע השבוע, לעזוב הכל וללכת, כדי לחזור אחר כך למשרד כאילו כלום לא קרה, אבל קצת אחרת. בתור אחת שאסתטיקה, עיצוב, ניקיון ויוקרה בהחלט מדברים אליה, החוויה שבטיפול אצל רונית רפאל מממשת את כל אלה. המרכז המהודר של רפאל בבזל בתל אביב נמצא בבנין צנוע למראה מבחוץ, אך מבפנים הוא שונה לחלוטין. אין שם סנטימטר אחד מאובק, הכל מבריק ונוצץ, ומאוד נעים להגיע לשם. למרות שהמרכז קיים כבר דיי הרבה שנים, והוא אחד משמונה מרכזים של רפאל בארץ, עדיין ההרגשה המתקבלת היא כניסה למקום חדש לגמרי, שזה עתב נפתח. חדרי הטיפולים מזכירים סוויטות של חדרי מלון, ובכלל – מאוד נעים שם. הטיפול המסקרן ביותר שהותאם לי הוא טיפול פנים עם חמצן. בהתחלה מדובר בטיפול רגיל יחסית של ניקוי פנים יסודי, ולאחריו מגיע תור השימוש בחמצן, המותאם לצרכי העור. עור הסובל מאקנה יקבל טיפול מסוג מסויים, ואחרים יותאמו לאנטי אייגי'נג, מיצוק העור ועוד. אז מה זה בעצם טיפול בחמצן? אל צינורית דקה ושקופה חודר חמצן נקי שמרגיש כמו מים קרירים עם אדים (מאוד מרענן בקיץ!), והצינורית הזאת עוברת על כל מילימטר בצוואר ובפנים כמה וכמה פעמים. בעולם הדימויים שלי, הלקוח בלית ברירה מעולם הסרטים המצויירים לרוב, הרגשתי כאילו סוף-סוף זכיתי לניקוי יסודי של הפנים, כמו במכונת שטיפה של אותו :-D הפנים ממש נסרקות תחת הצינורית, שלא נוגעת בפנים, ונשטפות כהלכה במשהו מאוד נקי, מרענן ונעים, שנקרא חמצן. בתוך המים האלה יש המון ויטמינים, אומגה 3, אנטי אוקסידנטים ועוד המון דברים טובים, והמים הם מים פיזיולוגיים. אחרי הטיפול בחמצן נחו על פניי לא פחות משלוש מסיכות שונות לפנים, ולאחר מכן זכיתי במסז' פנים וצוואר מפנקים במיוחד בשמן של רונית רפאל, המבוסס על שקדים וויטמינים, ולמזלי אין לו ריח של שמן שקדים, שאני ממש לא אוהבת, אלא ריח נעים מאוד אחר.

תמונת  מרכז רונית רפאל צילום חן  גלילי

כידוע, הפרטים הקטנים תמיד מרשימים אותי במיוחד. עם סיום הטיפול חשבתי לעצמי, שהשעה שתיים בצהריים, ולא בריא לצאת החוצה אל השמש אחרי טיפול פנים (אלא אם ממש בא לך על כתמי פיגמנטציה חומים יפהפיים), וששכחתי את קרם ההגנה לפנים שלי בתיק אחר. המטפלת שעשתה לי את הטיפול קראה כנראה, את מחשבותיי (לא באמת, היא פשוט מקצוענית) ולפני שיצאתי, מרחה לי את הפנים בקרם הגנה עם מקדם הגנה גבוה, מקו המוצרים של רונית רפאל. נפלא! טיפול חמצן אצל רונית רפאל עולה 990 ש"ח, ונמשך כשעה. אפשר לעשות כזה באחד משמונה סניפים של רונית רפאל בארץ: בנצרת, אשדוד, כרמיאל, ראשל"צ, חיפה, ירושלים, רעננה ותל אביב, בהם גם ניתן לרכוש ממוצרי הטיפוח של רפאל, הנקראים L Raphael Geneve.
אם אתן כבר שם, אני ממליצה לרכוש את פילינג הגוף או את קרם הגוף בשילוב אחד השמנים לאמבטיה. בכלל, כל קו המוצרים של רונית רפאל לגוף, בו התנסיתי לאחרונה, הוא לא פחות ממצוין, וגם לא יקר במיוחד. כתבתי עליו כאן.

רונית  רפאל סדרת מוצרי גוף חדשה  צילום סטודיו דן לב מאושר לשימוש

4. בין כל אלה, ואם בכלל, אפשר לשמור על העור גם בבית, לטפל ולטפח אותו, לנקות אותו ביסודיות רבה יותר מהסבון היומיומי וגם לתת לו בוסטים רציניים יותר מקרם לחות. כל מה שצריך, בעצם, זה מסיכה טובה או שתיים, ופילינג לפנים. אני בדרך כלל מסתכלת טוב-טוב על העור שלי לפני שאני מחליטה מה לעשות בשבילו. אם הוא נראה לי מיובש וחסר חיים אני הולכת על מסיכת לחות טובה, ואם הוא נראה לי לא נקי מספיק, אז על מסיכת ניקוי. כל שאר המוצרים שצריך להשתמש בהם הם המוצרים הרגילים והיומיומיים שלך, בנוסף לאלמנטים של המסיכה והפילינג. אז ככה:
– מנקים את האיפור משאריות איפור ולכלוך לפני המקלחת (אני משתמשת בחלב פנים או בקרם ניקוי כי יש לי עור יבש בדרך כלל. אם העור שלך שמן – לכי על סבון או ג'ל לניקוי הפנים).
-בתוך המקלחת, בשלב הזמן המבוזבז שמחכים עם המרכך/מסיכה לשיער חמש דקות על השיער, כדאי לעשות פילינג עדין להסרת התאים המתים, שיאפשר למסיכה לעבוד יותר טוב על העור. אני אוהבת את פילינג האורז של דרמלוג'יקה ונאמנה לו שנים רבות. הוא עדין, מנקה מצוין את העור, ולא שורט אותו (הוא לא עשוי מגרגרים אלא מאבקה מדהימה). בקבוק כזה, בשימוש של 3 פעמים בשבוע בערך, נמצא אצלי באמבטיה כבר יותר משלוש שנים. זה לא נגמר.
-מחוץ לאמבטיה, כשהעור עדיין לח, מורחים מסיכה לפי הצורך של העור. מסיכת הלחות האהובה עלי היא זאת של לנקום. היא מתאימה לדעתי לכל סוגי העור, כי היא מגיעה במרקם קליל של ג'ל נעים, ומאוד נעימה ומרככת את העור. לניקוי, אני אוהבת את מסיכת החימר הלבנה של לנקום, שהיא פשוט מדהימה. היא מושלמת, באמת. מנקה ביסודיות בלי לייבש את העור, נעימה ומריחה מדהים. נ פ ל א ה.
-אחרי שמסירים את המסיכה, הכל אותו הדבר: מי פנים, סרום, קרם עיניים וקרם לחות. מובטח שיפור בתחושה :-)

מסיכות מומלצות לפנים לרכישה אונליין – לחצו על התמונה של המוצר על מנת לברר מחירים, פרטים ולרכישה. המשלוח לארץ בחינם:

Lancome Pure Empreinte Masque 100ml/3.4oz

Lancome Masque Hydra Intense 100ml/3.3oz

Dermalogica Daily Microfoliant 75g/2.6oz

Dr. Hauschka Rejuvenating Mask 30ml/1oz

Dr. Hauschka Cleansing Clay Mask 90g/3.17oz

הילה אוחיון

סטייליסימה

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

תגובה אחת בנושא “שלושה טיפולי פנים מסקרנים, ועוד אחד”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.