סדר הפעולות הנכון בשגרת הטיפוח שלך

  • אחרי שניקית את העור עם מסיר איפור/סבון/חלב פנים, והשתמשת בטונר, הגיע תור הסרום, כי הוא השכבה הקלילה ביותר בסדר הפעולות. זה לא חייב להיות סרום אחד – את יכולה להשתמש באחד המכיל פפטידים (אלה אחראים על אנטי אייג׳ינג. אני אוהבת את Advanced Night Repair של אסתי לאודר מהז׳אנר הזה), השני יכול להכיל חומצה סליצילית (לעור שמן או מעורב. אני מעדיפה את זה של The Ordinary –  עם 2% חומצה סליצילית – לא יקר ומעולה), והשלישי יכול להיות להרגעת אדמומיות (לעור רגיש, אני אוהבת את זה של דרמלוג׳יקה מהסדרה מעור רגיש).
  • עכשיו את יכולה להוסיף נוגד-חמצון (אנטי אוקסידנט). אני מאוד אוהבת את מה שויטמין C עושה לעור, כשהוא מאיכות מעולה. האהוב עלי הוא זה של קליניק, שמגיע באמפולות מיוחדות ששומרות על הויטמין ברמה הכי גבוהה שראיתי.
  • עכשיו תכיני קפה. לתת לכל שכבה כמה דקות להיספג זה אחד הדברים החשובים שתעשי. אחרת הכל הופך למן עיסה כזאת שלא ברור לאן היא אמורה להגיע או מה היא אמורה לעשות. את יכולה למרוח קרם גוף בינתיים, למלא מכונת כביסה או כל מה שלוקח מקסימום חמש דקות בין לבין.
  • עכשיו מגיע שלב קרם הלחות, שנועל את כל מה שמרחת עד כה אל תוך העור. אם השתמשת בכל הטוב שמעל, את יכולה ללכת על קרם לחות פשוט. אני אוהבת את הקרם הקליל של קלרינס לעור רגיל עד שמן, או קרם רויטליסט של לוריאל לעור יבש/רגיש.
  • אחרי שקרם הלחות נספג, אפשר להוסיף שמן פנים. כמה טיפות בין כפות הידיים, להספיג אל תוך העור, ואז מתקבל גלואו. שמן יכול לחדור מעל קרם לחות, לא ההיפך. אם השתמשת ביותר משני סרומים מתחת לקרם הלחות, את יכולה לוותר על השמן, או להשתמש בו רק בלילה. אני אוהבת את שמן הפנים של קלרינס כבר שנים.
  • השלב האחרון, שאסור לדלג עליו ותמיד יגיע מעל לכל השכבות כשכבה אחרונה, הוא קרם ההגנה מהשמש. השניים היחידים שאני מאמינה בהם שיכולים  לעמוד בכל השכבות הנ״ל שבאו לפניהם ולא יזוזו או יימרחו, וההגנה שלהם איכותית, הם זה של לה רוש פוזיי או זה של קלרינס.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...